červenec - 2024
PoÚtStČt SoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031       Nová aparatura

Protože se v poslední době zvyšuje zájem o moje služby nejen jako DJ-je, ale také jako zvukaře, moje aparatura se rozšířila o nový mixpult Behringer XENYX X1832USB a tak je nyní možné připojit více mikrofonů, než s mým předchozím mixpultem.

Dále jsem si pořídil kondenzátorové mikrofony T.BONE EM700

a bezdrátové mikrofonní sety AKG WMS 40 MINI VOCAL SET.

Pokud tedy potřebujete zvukaře na nejrůznější menší a střední společensko kulturní, případně sportovní akce, neváhejte mě kontaktovat. Ceny jsou vyloženě lidové.  

1. Avicii - Waiting For Love

2. Lost Frequencies feat. Janieck Devy - Reality

3. Verona - Teď A Tady

  

counter

eXTReMe Tracker


 
Co nabízím
Jsem DJ s více než dvacetiletou praxí a bohatým hudebním archívem. Můj záběr je opravdu široký. Nespecializuji se pouze na jeden hudební styl, ale snažím se z každého vybrat to nejlepší tak, aby byli hosté spokojeni a všichni si přišli na své.

Cena za hudební produkci je smluvní a odvíjí se od typu a velikosti akce, množství použité aparatury a také celkové doby hraní.

Tady uvádím pouze orientační ceny:
Diskotéka s cizí (klubovou) aparaturou: od 2500,- Kč
Diskotéka s vlastní menší aparaturou (2-3 kW) od 6000,- Kč
Oslavy a menší firemní večírky s vlastní aparaturou (4 kW): od 8000,- Kč
Svatby, plesy a větší firemní akce, případně větší diskotéky s vlastní aparaturou (6 kW): od 10000,- Kč
Diskotéka s velkou aparaturou (např "open air" 8kW) od 12000,- Kč
Na přání může být součástí akce za příplatek 1000,- Kč i karaoke.

Zpravidla hraji od cca 21 hodin do 3 hodin, ale v případě zájmu můžu být produkce za příplatek prodloužena. U svatby záleží na domluvě, běžně hraji už od odpoledne.
Cena zahrnuje použítí zvukové i světelné aparatury, samotnou odměnu za hraní a také náklady na dopravu pro okresy Břeclav a Hodonín.
Nejsem plátcem DPH.
 

 
Diskotéky
Na diskotéce můžu hrát buď přes vlastní kvalitní zvukový aparát QSC, nebo v případě už vybaveného klubu použít zabudouvanou aparaturu. Není problém se přizpůsobit.
Jsem schopný s vlastním aparátem ozvučit i velké "open air" diskotéky.
Nejčastěji hraji současné hitparádové "Top 50" skladby s občasnými výlety do starších let, případně i do rockové muziky. Záleží na tom, co se lidem zrovna nejvíc líbí, jak jsou naladěni a co chtějí slyšet. Snažím se hodně pouštět i písničky na přání, ale tak, aby postupně stylově zapadly do celkového proudu hudby.
Skladby mixuji do sebe, případně je odděluji dynamickým mluveným vstupem do mikrofonu. Vždy záleží na okolnostech co je vhodnější, ale nejčastěji kombinuji oba dva způsoby. Hudbu se do sebe snažím mixovat nejenom rytmicky, ale pokud to styl hudby umožňuje i harmonicky, tj. aby skladby do sebe ladily a byly v podobné "libozvučné" tónině.

Reference: V okrese Břeclav a Hodonín snad není jedinná diskotéka nebo sál, kde bych ještě nehrál. Od těch už neexistujících - Park Klub Břeclav, Triton Lanžhot, Varadero Kostelec, Niko Moravská nová ves, Či-či bar Tvrdonice, až po ty současné a stále fungující kluby: Cézar Uherský Ostroh, Paladium Hodonín, Družba Hodonín, Olymp Dubňany, Nautilus Hodonín, Retro music Club Zaječí, Delta Břeclav, Bellugga Břeclav, Rotunda Břeclav, Eden Mutěnice, Brooklyn Zaječí, JZD Moravská nová ves, KD Bar Velké Bílovice, případně i s použitím mé vlastní aparatury jako například bar Bar-bar Skalica (SK), Relax club Valtice, Fino club Brno, Imos Břeclav, Onyx Lednice a spousta dalších podniků....
 

 
Oldies párty
V posledních letech jsou velmi oblíbené "oldies párty", kde se pouští zejména starší hudba. Řadu takovýchto akcí jsem už odehrál a můj bohatý hudební archív je na akce tohoto typu velmi dobře připraven...

Reference: Družba Hodonín, Nautilus Hodonín...

 

 
CZ a SK párty
Není problém hrát celý večer jenom česky a slovensky. Zpravidla to bývá kombinováno s oldies párty, takže se jedná o česko-sloveskou oldies s občasnými novějšími písničkami.

 

 
Rockotéky
Celý večer může být zaměřen i rockově se spoustou známých kytarových "vypalovaček", proložený čas od času sérií metalových ploužáků... Rockové písničky mám opravdu rád a mám jich ve svém archívu hodně - Od skupin Abraxas, Accept, AC/DC až po ZZ Top a Žlutého psa (bráno abecedně :-)

 

 
Svatby
Je jenom málo dní v životě tak vyjímečných, jako je den svatební. A tomu by měla odpovídat i úroveň svatební oslavy včetně správné hudby. Ne každá svatba je stejná. Některé lpí více na tradicích včetně rituálu jako je začepení nevěsty, někdy je to víceméně rodinná oldies diskotéka, jindy zase, zejména na Jižní Moravě chtějí slyšet často dechovou hudbu, případně rockové písničky. Na všechny tyto varianty jsem připraven a často hudební styly a tempo střídám přesně podle přání novomanželů.
často se hodí i různé svatební hry jako rozpoznávání něvěsty či ženicha, stahování podvazku, tanec okolo židliček, aby byla zábava ještě lepší.

Můžu také zajistit záznam obřadu, případně svatební oslavy v HD formátu zkušeným kameramanem.

Reference: desítky odehraných svateb, nerad bych zde některé upřednostňoval, protože všechny byly skvělé... Podívejte se raději sami do fotogalerie.

 

 
Dětské diskotéky
V mém archívu mám i spoustu písniček pro nejmenší tanečníky, které spolu s novými diskotékovými hity zajistí tu správnou atmosféru na každé dětské diskotéce, nebo maškarním plese.

Reference: tradiční dětský maškarní ples v Kosticích, den dětí s policií Břeclav, Dětská diskotéka v kulturním domě ve Veselí nad Moravou, Den dětí Tvrdonice, dětský maškarní ples Hlohovec ...

 

 
Firemní večírky a plesy
Často, zejména v období Vánoc, zajištuji hudbu na nejrůznějších firemních večírcích. A pokud už nějaké firmě hraji, zpravidla se z toho stává rychle tradice a příští rok jsem tam znovu. :-)

Reference: Gumotex, a.s., Moravské naftové doly a.s., Úřad práce Břeclav, Finanční úřad Břeclav, ZFP akademie a.s., Rádio Jih, Česká pošta Hodonín, Alcaplast s.r.o., Racio s.r.o, Flaga s.r.o., LOMAX & Co s.r.o., Kovo Staněk, s.r.o., New Yorker Brno a spousta dalších...

Reference plesy: Reprezentační ples města Břeclavi, Reprezentační ples města Hodonín, Ples sportovců města Hodonín, Reprezentační ples policie ČR Břeclav, školní ples Klobouky u Brna...

 

 
Oslavy a třídní srazy
Slavíte narozeniny a chcete to s přáteli pořádně oslavit? Máte třídní sraz s bývalými spolužáky po letech? Bez hudby to není ono a já Vám zaručuji, že se s mými písničkami budete dobře bavit až do časného rána. :-)

 

 
Ozvučení akcí
Díky kvalitní a výkonné aparatuře jsem schopný zajistit i ozvučení středně velkých společenských a kulturních akcí, jako jsou různá vystoupení, modní přehlídky, semináře, školení, sportovní utkání, firemní prezentace či jiné. K dispozici jsou bezdrátové i drátové mikrofony a mixážní pulty s digitálními zvukovými efekty jako chorus, flanger, hall nebo echo.

Reference: Fólklórní festival Kostice, ozvučení cyklistického závodu Břeclavský Kanec, ozvučení Dne vojenských tradic ve Vlkoši, Mikulášský jarmark Tvrdonice, vystoupení Dády Patrasové na dětském dni v Břeclavě, fólklorní festival Kostelec, předvolební mítink Slavkov u Brna, cyklistický závod Pálavský krpál, hodové vystoupení cimbálové muziky a dětí v Bulharech, závody motocyklů ve sprintu Popice, vozatajské závody Terezín, ozvučení živého vysílání Rádia Jih v Kyjově, Břeclavě, Hodoníně, či Mikulově.

Cena za ozvučení akce je smluvní a odvíjí se od typu a velikosti akce, množství použité aparatury (počet mikrofonů apod.) a také celkové doby.

Tady uvádím pouze orientační ceny:

Ozvučení s menší aparaturou (4 kW) od 4000,- Kč
Ozvučení s větší aparaturou (8 kW) od 7000,- Kč

Cena zahrnuje použítí zvukové aparatury, odměnu za obsluhu aparatury a také náklady na dopravu pro okresy Břeclav a Hodonín. Nejsem plátcem DPH.

 
      O mně      Novinky      Diskotéky      Hitparáda      Aparatura      fotogalerie      Hudba      Stáhnout      Kontakt     
Dnes je 22. 07. 2024 , čas 6:26 . Svátek slaví Magdaléna.
© 2010-2024 Luděk Budín  Více v mé fotogalerii

Luděk Budín